3 צעדים לשדרוג הפינה האינטימית שלך

לכל אישה יש את הפינה השקטה שלה, זו שהיא מרגישה בנוח בה. הפינה הקטנה והאינטימית היא זו שבה אנחנו מתלבשות מבלי לתהות מה חושבים עלינו אחרים ובה אנחנו יכולות לעשות בדיוק את מה שאנחנו רוצות. כדי שתוכלי לתכנן גם לעצמך את המפלט המושלם, הנה כמה טיפים חשובים.

המאסטרית של הדומיין

התחילי בהגדרת גבולות הגזרה. אם יש לך חדר פנוי בבית, כזה שיכול להיות רק שלך – בלי בן זוג, ילדים או כלב – זה בדיוק המקום שלך להתחיל לעצב ולסדר את החלל כמו שאת אוהבת. בחרי לעצמך שטיחים בסגנון שמדבר אלייך, הכניסי כורסה מפנקת ואם הקריאה היא הזמן השקט שלך הציבי שולחן קטן שלצדו תוכלי לקרוא כאוות נפשך. חדר שמעוצב בדיוק על פי הטעם שלך הוא חדר שכולו שלך, ובו את יכולה להרגיש הכי בבית בעולם.

הרגישי נינוחה

החליטי שלחדר הייחודי שלך, או לפינה האישית שארגנת לעצמך במרפסת, את מגיעה בבגדים הנוחים שלך. בלי חליפה כבדה או נעלי עקב תרגישי שאת בשליטה מוחלטת על הפינה הקטנה שלך. הניחי לעצמך כפכפים בכניסה לחדר, הפכי אותה לנוחה ולנינוחה ככל האפשר, בחרי לעצמך את הספר האהוב עלייך ואם יש תמונה שעושה לך טוב על הלב תלי אותה במיקום מרכזי כדי שתוכל להשרות בדיוק את האווירה שאת רוצה ליצור.

למי מותר להיכנס?

נשים רבות חוששות להרגיש נינוחות לחלוטין בחדר העבודה שלהן או בפינה הקטנה שפינו לעצמן, והסיבה היא שהן חוששות מאובדן פרטיות. מי שחיה עם בן הזוג, עם הילדים או עם שותף לדירה בהחלט צריכה לשמור על הפרטיות שלה. ארונית נעולה או מגירה אחת עם מפתח שנשאר רק אצלך, הם בהחלט דרכים טובות להגן על האינטימיות שלך אם את מנהלת יומן או בוחרת לשמור לעצמך כמה פריטים שלא תרצי לחלוק עם דיירי הבית האחרים. סביר להניח שיש לבני המשפחה שלך כבוד גדול לפרטיות שלך ובכל זאת, נעילת המחשב האישי שלך עם סיסמה היא דרך טובה למנוע הפתעות.

בקיצור, יש לך לא מעט דרכים טובות ליצור לעצמך מקום שהוא מפלט מהמציאות, מקום שבו לא תצטרכי לחשוב על אף אחד אחר, לדאוג לטיפוח, להתלבש יפה במיוחד או לשים לב לאופן שבו את מתבטאת. ככל שתשקיעי עוד קצת מחשבה בעיצוב ובסידור החדר תמצאי שהגוף שלך פשוט מתמלא באנרגיות בלתי נגמרות.

ערך זה פורסם ב-פברואר 6, 2017. סמן בסימניה את קישור ישיר.