כך תתכונני לאירוע שלך

כנשים יש לנו כמה וכמה אירועים מהנים ומרגשים לאורך הדרך. ימי ההולדת שלנו הם כמובן תענוג גדול והזדמנות לשמוח עם החברים הכי טובים ועם האנשים שאנחנו אוהבות יותר מכל, אבל נדמה שלאורך השנים גם האירוע הזה נתפס בעיני רובנו כמשני. זאת משום שהאירועים הגדולים ביותר והשמחים ביותר הם יום החתונה שלנו – והיום שבו אנחנו נעשות אימהות. את הימים האלה אנחנו בוחרות לציין ברוב פאר והדר, מה שמחייב אותנו להמון תשומת לב לפרטים הקטנים. רגע לפני שאת מתחילה בתכנון האירוע הגדול שמתקרב ובא, בדקי האם את מוכנה ובעיקר, האם הנושאים המרכזיים ביותר כבר מוכנים ליום הגדול.

תכנון החתונה

הרבה לפני שתתחילי למדוד שמלות כלה, לעצב הזמנה או לבחון תקליטנים וצלמים, את צריכה לבחור מיקום. למעשה, אולם האירועים ישפיע במידה רבה על החלטות אחרות, שכן הוא גם יקבע את מועד האירוע הגדול. אם כן, התחילי בקביעת מטרות ויעדים, הגדירי את התקציב המתאים, את הקונספט שאת מחפשת ואת סוג האירוע שאת מעוניינת להפיק. בהתאם לרשימה הברורה הזו תוכלי לבחור מספר אולמות אירועים ולהתחיל לבחון את השטח. הגיעי אל כל מקום באופן אישי, סיירי בו, הקשיבי לקולות, הריחי את הריחות ובעיקר נסי לדמיין את הרגע שבו תעמדי לצד בחיר ליבך תחת החופה והחליטי אם זו התפאורה האידאלית לשם כך. אולמות אירועים מרשימים ומבוקשים כמו ויה אירועים הם בהחלט מקומות שמהם כדאי לך להתחיל.

אירועים לילדים

אם החתונה היא בגדר זיכרון מתוק כיום, כשאת כבר נושאת בתואר "אימא" ולא רק בתואר "רעייה" סביר להניח שאת רוצה להפיק עבור הילדים מסיבות יום הולדת בלתי נשכחות. בהתאם לגיל הילדים תוכלי לבחור אטרקציה מתוך מגוון רחב של אפשרויות שעומדות בפנייך, אבל גם אם המבחר אדיר ונראה לך שאין דרך טובה לבחור, אל תקלי ראש. נכון, ישנן לא מעט אטרקציות לילדים במרכז שיתאימו לכל אירוע ולכל מטרה, אבל אם תתכנני נכון תוכלי לבחור את האטרקציה המושלמת עבור האירוע שלך. אירועים של חברי הילד לגן או לכיתה, של בני משפחה ושל חברים הם הזדמנויות עבורך לקבל השראה ורעיונות, וגם אם אין לך את ההזדמנות הזו, ערכי סקר שוק בכלי הכי טוב שיש לך היום – האינטרנט. בחני את המחירים, את השירותים המוצעים לך ובעיקר את ההתאמה של הפעילויות לגילו של הילד, ובחרי לפחות פעילות אחת שתגרום לו לשמוח ולחייך מפה לאוזן. זוהי ללא ספק המטרה הגדולה ביותר שלך כרגע, לא?

ערך זה פורסם ב-דצמבר 28, 2016. סמן בסימניה את קישור ישיר.