כך תבחרי שירות אחסון אתרים

בשעה טובה החלטת להגשים את החלום שמלווה אותך זמן רב, ולהתחיל לנהל בלוג אישי משלך. בבלוג הזה תוכלי לשתף נשים אחרות בתהליכים שעברת, בכלים שקיבלת לאורך הדרך או בידע המקצועי שיעזור לך לגייס לקוחות לעסק שלך. כך או כך את זקוקה כעת לשירות איכותי של אחסון אתרים שיספק גם תמיכה לבלוג שמבוסס על וורדפרס, אחד מכלי הניהול המובילים בעולם. אם הבלוג שלך מבוסס על וורדפרס תוכלי למצוא ספקי אחסון שונים שמציעים את השירות, וגם תמיכה במסדי נתונים שונים, כך שלך נותרה רק עוד משימה אחת לפני שתתחילי להפיץ את כתובת האתר שלך בריש שלי – והיא לבחור.

תמיכה במספר דומיינים במקביל

דומיין, או שם מתחם, הוא בעל חשיבות רבה מבחינתה של כל אישה המנהלת בלוג, בין אם הוא אישי ובין מטרותיו עסקיות. במקרים רבים אנחנו נדרשות לנהל מספר בלוגים במקביל כדי לחזק כמה מותגים או כדי להתמקד בנושאים שונים. אם כן, חברה המציעה שירות של אחסון אתרים תוכל להציע לך חבילה שכוללת תמיכה במספר רב של דומיינים, מה שיאפשר לך לנהל את כל הרשומות, בכל הבלוגים, בעת ובעונה אחת. כך החיפוש אחר best wordpress hosting הופך לחיפוש פשוט וממוקד יותר, ותוצאות החיפוש שלך יהיו גם יעילות יותר. שימי לב להתייחס גם לתעבורה (10GB עשויים להספיק לך), ולשטח אחסון שיספיק לכל צרכייך, לרבות העלאת תמונות וסרטונים במידת הצורך.

 

תמיכה ראויה

נושא נוסף ובעל חשיבות עצומה, הוא נושא התמיכה שתקבלי מהחברה החתומה על מתן השירות. זוהי נקודה משמעותית מאוד משום שאתרים ובלוגים חייבים להיות נגישים ללא הפסקה, מכל מקום ובכל שעה, שכן בכל רגע נתון את עשויה לפספס קוראת פוטנציאלית או לקוחה רלוונטית. לכן רצוי לבדוק מראש איזו תמיכה תקבלי במסגרת החבילה, מה יקרה אם יירשמו תקלות שונות והאם התקלה תיפתר טלפונית או באמצעות המייל. אם מוצעת לך תמיכה מוגבלת (כמה שעות ביום בלבד) או תמיכה איטית (תגובה בתוך מספר ימי עסקים) סביר להניח שתמצאי עצמך ללא עזרה וללא גב אם חלילה יקרה משהו לאתר שלך. אז נכון, תקלות קורות בכל אתר, בכל חברה ובכל נקודת זמן, אבל אם תיערכי מראש גם לסיטואציות הללו תוכלי לחסוך לעצמך זמן יקר והמון אנרגיות, ולדעת שגם ברגעים האלה תקבלי סיוע ותמיכה מקצועיים.