כך תבחרי את אולם האירועים האידאלי

אחרי ציפייה ארוכה ומערכת יחסים טובה שנבנתה בעמל רב, נשאלה השאלה הגדולה באווירה רומנטית ומרגשת. לצד ההתרגשות שמלווה את הרגעים האלה, את שיחות הטלפון למשפחה ואת הפרפרים בבטן לקראת המעבר לשלב הבא במערכת היחסים, אין ספק שיש כעת משימה גדולה על הפרק. תכנון חתונה. אלא שכמעט כל כלה תסכים שיש פרט אחד מרכזי וחשוב יותר מכל, וכן, הוא חשוב אפילו יותר משמלת הכלה או מבחירת הינומה. זהו המקום שבו יתקיים האירוע הגדול, והשאלה היא איך בוחרים לוקיישן מושלם באמת. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור.

מה החלום שלך?

התחילי דווקא בגיבוש החלום שלך, זה שליווה אותך מגיל קטן, או לפחות מאז שהתחלת לפקוד אולמות אירועים ולצפות במכרים ובחברים שוברים את הכוס. בזמן הזה גילית מה יפה יותר בעינייך ומה נדוש, מה מדליק ומה הרבה פחות. זה הרגע להעביר את הלקחים הללו אל הנייר, ולהגדיר איך תרצי שהחתונה תיראה. יכול להיות שאת מעדיפה אירוע בגן פתוח תחת כיפת השמים, עם אגם קסום, או דווקא בתוך אולם סגור וממוזג. יכול להיות שהחופה הקלאסית עם חברים שמחזיקים מוטות מעל לראשכם היא המושלמת ואולי תעדיפי דווקא חופה מודרנית ומעוצבת. רק לאחר שתדעי לשרטט את החלום תוכלי לסרוק שלל אולמות וגני אירועים שעונים לדרישות הללו, כדוגמת הנחלה, אביגדור, טראסק, בית על הים או ירוק על המים.

תני מקום של כבוד לאוכל

אם נודה באמת, האורחים שלנו רוצים ליהנות מארוחה דשנה וטובה. לאור העובדה שהם מגיעים במיוחד כדי לשמח חתן וכלה, וגם משאירים צ'ק יפה באותה הזדמנות, בהחלט ראוי שנפנק אותם בהתאם. אם כן, כבר בשלב הסיור ובוודאי בשלב הרכבת התפריט, תני דגש לאיכות, לאסתטיקה ולשפע. אל תשאירי אורחים רעבים, ואל תחסכי מהם עוד מנה משובחת שתגרום להם להיאנח בפליאה על ההשקעה הבלתי נגמרת. מגיע להם, וגם לך. המחמאות ביום שאחרי, כמובן.

העיצוב האישי שלך

לכל אולם אירועים יש עיצוב מרכזי משלו, אבל זה לא אומר שלא תוכלי להכניס גם את האישיות שלך פנימה. בחירת צבעים ייחודים, הוספת נברשת גדולה או בחירה מפתיעה בזרי פרחים ענקיים או דווקא בלונים גדולים. כל אפשרות היא נפלאה, בעיקר אם היא משקפת אותך, את הטעם האישי שלך ואת מה שאת הכי רוצה ביום הגדול שלך. כמאמר השיר: תעשי רק מה שאת אוהבת. זו החתונה שלך, בהחלט מותר לך.