טיפים לבחירת שמלת כלה

טיפים לבחירת שמלת כלה

כמעט כל אישה, אם נשאל אותה עוד בטרם הכירה את בן זוגה ואבי ילדיה, איך תראה שמלת הכלה שלה – בוודאי תדע לענות על השאלה במדויק. כמעט כל אישה יודעת איזו גזרה היא רוצה לשמלה שלה, האם היא תהיה נפוחה או קלילה, שכבות או בד אחד רך, שרוולים ארוכים או קצרים, גב חשוף או סגור לחלוטין, ולרוב היא אף תדע איזה תכשיט ישתלב במדויק עם הסגנון שאליו היא שואפת. לאורך השנים ראית בוודאי לא מעט שמלות כלה באירועים שונים, בסדרות טלוויזיה או בעיתונים, ופיתחת חיבה לסגנון מסוים – ללא ספק, ברכה גדולה שתחסוך לך הרבה מאוד זמן רגע לאחר הצעת הנישואין, כשתצטרכי להתחיל לתכנן את יום נישואייך. עם זאת, הנה עוד כמה טיפים חשובים שיעזרו לך לבחור נכון.

מה הגזרה שלך?

נשים רבות, כאשר הן צריכות למדוד שמלות כלה ולבחור את זה שמוצאת חן בעיניהן יותר, נוטות להיצמד לדגם מסוים שראו בסרט, במגזין או בקטלוג השמלות. אלא שלא כל שמלה תחמיא לכל כלה, ולכן הצעד הראשון הוא להכיר את הגזרות השונות ואת האפשרויות המתאימות לך. נשים גבוהות ורזות, עם ממדי גוף שונים וגם עם סגנון אישי שונה, כל אחת זקוקה למשהו שונה, ייחודי, שמתאים במיוחד עבורה. מעצבת שמלות מקצועית ומנוסה תוכל אף להציע לך דגמים שיכולים להתאים לך יותר. היי פתוחה וקשובה, ונסי למצוא את הדרך הנכונה להגשים את החלום שלך – ולהתאים אותו לגזרה ולסגנון האישיים שלך.

נקודות למחשבה

אם עדיין לא בחרת אולם אירועים, אחת ההחלטות המרכזיות שלך היא בהחלט ההחלטה במיקום האירוע, ולמעשה תהיה לכך גם מידה מסוימת של השפעה על השמלה. זאת משום שאולם גרנדיוזי ומפואר ישתלב היטב עם שמלה רחבה ועשירה מאוד בפרטים, בעוד לחתונת טבע צנועה ואינטימית כדאי להסתפק בשמלה קלילה ורכה יותר. אם כן, סריקת גני אירועים במרכז מוטב שתתבצע במקביל לבחינת שמלות הכלה, בעיקר כדי שתוכלי להיות בטוחה שהסגנונות של שני מרכיבים חיוניים אלה אינם מתנגשים. ככל שתישארי נאמנה לסטייל שלך, להעדפות האישיות שלך ולמה שבאמת יבטיח לך נוחות מרבית, כך תבטיחי לעצמך אירוע מהנה ובלתי נשכח.

ערך זה פורסם ב-נובמבר 20, 2016. סמן בסימניה את קישור ישיר.