הגיע הזמן להכניס קצת איזון לחיים

אנחנו עובדות קשה מאוד. היום זה כבר באמת לא משנה אם אנחנו לומדות או עובדות, או גם וגם. אם יש לנו ילדים או אם אנחנו משקיעות כל דקה פנויה בעבודה (או בעסק הפרטי שלנו). האישה העצמאית והחזקה עובדת קשה מאוד ונדרשת לנתב בין אינסוף משימות. אז נכון, אנחנו מצליחות לתמרן לא רע בין המטלות שלנו, אבל זה לא אומר שאנחנו בהכרח מצליחות ליהנות מכל רגע וגם לפנות זמן לעצמנו. אם את מזדהה עם התיאור הזה, אין ספק שגם את צריכה לעשות עכשיו רק דבר אחד: לקבוע זמן קבוע ביומן הפגישות העמוס, ולהקדיש אותו לאדם החשוב ביותר בחייך. את. הרי אם את לא תתפקדי, המשימות שלך רק  יצטברו וייערמו.

תעשי רק מה שאת אוהבת

נסי להגדיר אילו שדרוגים קטנים יהפכו את החיים שלך לנעימים הרבה יותר. אם תפני ערב אחד בשבוע לטובת סרט טוב זה עשוי לתת לך את זריקת האדרנלין שאת זקוקה לה, ואולי כוס יין בסוף היום תעזור לך לצבור כוחות לקראת היום הבא. אם כן, מצאי חנות יין ובחרי את הסוג האהוב עלייך, או נסי לשלב בשגרה שלך שעה או שעתיים בשבוע שיוקדשו לפעילות גופנית. לפני כל דבר אחר תוכלי להשיג כך שקט ושלווה, איזון ורוגע פנימי. אלה הם המרכיבים שיספקו לך את הדלק הדרוש כדי שתמשיכי הלאה חזקה מתמיד.

אל תדחי את מה שלא צריך לדחות

קל לנו לדחות משימות לא מאוד מהנות, או להבטיח לעצמנו שבעוד חודשיים ניכנס לכושר ואולי מתישהו נדרוש בחזרה את התשלום שמגיע לנו מהלקוח שלא שילם בזמן. אין ספק שהטיפול בנושאים כמו תביעות קטנות או גבייה הוא לא משהו שאנחנו מחכות לו, אבל ככל שאנחנו דוחות אותו יותר כך הוא נעשה גדול ומפחיד יותר. אפשר בהחלט להיעזר באדם קרוב שיקל עלינו, בין אם מדובר בעוזר אדמיניסטרטיבי שיוריד מאיתנו עומס, קרוב משפחה שמוכן לעזור או חברה טובה עם ניסיון בדברים האלה. כל פתרון הוא מצוין, אם הוא מקל עלייך וגם מאפשר לך לעשות את מה שדחית כל כך הרבה זמן.

זכרי שאת הכי חשובה

זו לא קלישאה. את באמת האדם החשוב ביותר. הילדים, המשפחה, העסק, העובדים, כולם תלויים במידה רבה בערנות שלך, בריכוז שלך וביכולת שלך לעשות את מה שאת עושה הכי טוב. אם את עייפה, מצוברחת או לחוצה – שום דבר טוב לא ייצא מזה. התמקדי בעצמך, מגיע לך, לא?

ערך זה פורסם ב-ספטמבר 24, 2017. סמן בסימניה את קישור ישיר.