דרכים שיעזרו לך להרגיש ולהיראות צעירה יותר

כולנו יפות ומיוחדות, אין בכך ספק, אבל כמעט כולנו (או לכל הפחות – חלק ניכר מאיתנו) רוצות להרגיש צעירות ויפות יותר. זה גם לא משנה אם זה באמת נכון, או איך אחרים תופסים אותנו. מה שמשנה זה התחושה האישית, ואנחנו רוצות להרגיש יפות יותר בעיני עצמנו. הבשורה הטובה היא שיש היום לא מעט דרכים לעשות זאת, לרבות טיפולים קוסמטיים שיעזרו לנו לשמור על עור צעיר ורענן, וגם תהליכים אחרים שיעזרו לנו להגיע למראה הנחשק. הנה שתי אופציות פופולאריות למדי, והדרכים שלהן לעזור לכן.

מילוי קמטים

ישנן דרכים שונות לבצע מילוי קמטים, לרבות באמצעות חומרי מילוי זמניים שהם ידידותיים לגוף בסך הכל, אבל גם נספגים בו במהירות גבוהה יחסית. בין שלל הדרכים והפתרונות אפשר למצוא היום גם חומצה היאלורונית, שהיא למעשה פולימר המורכב ממולקולות של סוכר שהגוף מייצר בכוחות עצמו ובאופן טבעי. החומצה הזו היא למעשה דרך מצוינת להעניק לעור נפח וגמישות, כמו גם לחות, וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שהחומצה משמשת לצרכי מילוי קמטים. זמן ההשפעה שלה אמנם תלוי בכמה גורמים, לרבות הנתונים הפיזיולוגיים של האישה, אבל במקרים רבים ניתן לראות תוצאות שמחזיקות גם כמה חודשים טובים, שנה ואף למעלה מכך.

שדרוג מראה השפתיים

חלק נוסף שזוכה לתשומת לב רבה בקרב נשים, והוא אולי אחד החלקים המרכזיים והמשמעותיים ביותר, הוא השפתיים. נדמה שאנחנו רוצות להבטיח לעצמנו שפתיים חושניות ומלאות כחלק מהרצון שלנו להרגיש סקסיות יותר, וישנן כמה דרכים לעשות זאת. מי שיש לה את הזמן ואת הסבלנות יכולה למצוא את עצמה מדי בוקר מול הראי, עם שפתונים בגוונים שונים, תוחם ושלל פתרונות אחרים. מצד שני ישנו גם פתרון ארוך טווח יותר, והוא עיבוי שפתיים. על ידי הזרקת חומצה היאלורונית ניתן למעשה לראות שפתיים מלאות יותר למשך כחצי שנה, כאשר ישנן גם דרכים אחרות שיבטיחו תוצאות לזמן ממושך עוד יותר, כדוגמת סיליקון.

הדרך הנכונה לך

אם כן, כל שנותר לך כעת הוא לבחור את השיטה שנכונה לך, את הנקודה שבה את מרגישה שאם תערכי ליטוש קטן או שינוי מזערי תרגישי טוב יותר, יפה יותר או מושכת יותר. זה המקום להזכיר שוב שאנחנו לא צריכות עזרים חיצוניים כדי להיות יפות באמת, כי אנחנו מושלמות כפי שאנחנו – אבל עם תחושה אישית אין ויכוח, ואל תתני לאף אחד להגיד לך אחרת.

ערך זה פורסם ב-ינואר 16, 2017. סמן בסימניה את קישור ישיר.