איפה מסתתר האביר על הסוס הלבן?

שיחות נשים רבות, בעיקר כשמשתתפת בהן לפחות אישה אחת רווקה, תמיד מגיעות לנקודה שבה נזרקת לחלל האוויר שאלה תמימה הקשורה לאופן שבו ניתן למצוא את האביר, הנסיך, האהבה הגדולה. אנחנו רוצות למצוא אותו, ולעיתים רבות הוא מתעכב בדרך. אנחנו נאחזות במשפטים נדושים, מסבירות לעצמנו שההמתנה תשתלם, שכל עכבה לטובה ושכנראה יש עוד תהליך שאנחנו צריכות לעבור או מסקנות שאנחנו צריכות להסיק. ייתכן וזה נכון, אגב. מצד שני, יש גם כמה דרכים טובות להפגין נוכחות, לשפר סיכויים ובאותה ההזדמנות גם לאותת ליקום שאנחנו מוכנות לכל הטוב שהוא מכין לקראתנו. מוכנות?

צעד ראשון: להגביר ערנות

הנסיך על הסוס הלבן זקוק כנראה לאמצעי תחבורה אחר כדי לשרוד בעיר, מה שאומר שהגיע הזמן להפסיק לחפש סוסים אציליים ולהתחיל להיפתח לאפשרויות נוספות. החליפי את הנסיעה ברכב בפתרונות אחרים, שיאפשרו לך להיות קשובה יותר לסביבה, לבחון את השטח וגם לסמן לבחור החמוד מעבר לפינה שאת דווקא חושבת שהוא חמוד. זוהי למשל הזדמנות טובה לחפש אופניים חשמליות יד 2, לצאת לדרך וגם ממש במקרה, ליפול הישר אל זרועותיו של האביר שלך. מהמכונית הממוזגת שבה את מחויבת להתמקד בכביש בלבד יהיה לך הרבה יותר קשה למצוא אותו, תהיי בטוחה.

צעד שני: לצאת לשטח

בילויים במועדונים ובמסיבות הם דרך טובה להפגין נוכחות, אבל זה לא אומר שזו הדרך היחידה. גברים ונשים, גם בעיר הגדולה וגם בפרברים, מעידים בכנות רבה שהם בוחרים לאמץ כלב כדי שיהיה להם תירוץ להסתובב בפארק, לפתוח בשיחה עם בני המין השני, לפלרטט ואולי גם לצאת לדייט. אם השכן החמוד מדירת הגן במקרה מגדל גם הוא חיית מחמד חברית ופרוותית נצלי את ההזדמנות ובקשי שישאיל לך מזון לכלבים או התייעצי בסוגיות הקשורות לגידול הכלב שאימצת ממש לאחרונה. הוא ישמח לחלוק איתך מניסיונו ואם הוא פנוי וחמוד, אולי תמשיכו את השיחה הזו לצד בקבוק יין.

צעד שלישי: לפתוח את הראש

יש לכולנו רשימת דרישות, והיא כוללת גובה, משקל, מראה, צבע שיער ועוד לא מעט משתנים. אם גם לך יש רשימה כזו, העלי אותה על הכתב – וזרקי את הפתק לפח. הסיבה היא שהחיים בלתי צפויים, ולא רבים המקרים שבהם נוצרו זוגות על אף ששני הצדדים חיפשו דברים אחרים לחלוטין. אם תערכי סקר קצר בקרב החברות שלך כנראה שתגלי שגם הן נמצאות עם גברים שלא ציפו להם, מה שרק מוכיח שאת יכולה לתכנן כמה שתרצי, ליקום יש תכנית משלו, והיא בדרך כלל טובה יותר.

ערך זה פורסם ב-ינואר 2, 2017. סמן בסימניה את קישור ישיר.